Новини

Путін назвав західні землі Польщі «подарунком від Сталіна»

Згадав контрнаступ, Польщу та Сталіна

21 липня Путін виступив в ефірі федеральних каналів з приводу російсько-української війни, яку він «скромно» називає «українським конфліктом»: згадав про нібито «величезні» втрати ЗСУ, похвалився падінням проукраїнських настроїв на Заході, а наприкінці видав про наміри Польщі окупувати частину України.

Зокрема, Путін визнав, що західна зброя, яку постачають ЗСУ, «завдає» російським окупантам «певних збитків».

«Так, західне озброєння можна ще поставити і кинути в бій. Це завдає нам певних збитків і затягує «конфлікт», — сказав Путін.

Понад те, російській президент сказав про зростання проросійських настроїв всередині самої України.

«У людей в Україні виникає все частіше цілком законне питання: заради чиїх корисливих інтересів гинуть їхні рідні та близькі. Поступово, повільно, але приходить протверезіння», — стверджує кремлівський глава.

Президент Росії звинуватив «заокеанського глобального гегемона» у затягуванні так званого «українського конфлікту».

Крім того, глава Кремля у промові згадав повідомлення про те, нібито обговорюється створення польсько-литовсько-українського з’єднання. Він побачив у цьому «загрозу окупації Західної України» та заявив, що це «не буде чимось новим», пригадавши низку подій XX сторіччя.

«Хочу нагадати про те, чим закінчилася для Польщі така агресивна політика. Закінчилася вона трагедією 1939 року, коли Польщу західні союзники покинули на поталу німецькій воєнній машині і вона фактично втратила свою незалежність і суверенітет, які відновила величезною мірою завдяки СРСР. І саме завдяки Радянському Союзу, завдяки позиції Сталіна Польща отримала значні землі на Заході, землі Німеччини. Це саме так, західні території сучасної Польщі – це подарунок Сталіна полякам», – заявив президент Росії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top