Новини

Прикордонникам заборонили випускати за кордон усіх чиновників та депутатів

За словами народного депутата від фракції «Європейської Солідарності» Олексія Гончаренка, остаточне рішення щодо виїзду чиновників і депутатів за кордон під час воєнного стану ухвалюватимуть у президента в телефонному режимі. Про це нардеп повідомив у себе в Telegram.

Політик зазначив, що прикордонним службам розіслали вказівку про заборону на вільний виїзд за кордон усіх чиновників і депутатів. Кожного, хто намагатиметься покинути Україну під час війни, зупинятимуть і чекатимуть на рішення з Офісу президента.

«По суті тепер Андрій Єрмак особисто в телефонному режимі дозволяє або блокує виїзд чиновників і депутатів», — зазначив Гончаренко.

Політик додав, що рішення не найкраще, адже під час воєнних дій в Україні у глави Офісу президента є важливіші справи, крім того, щоб у телефонному режимі вирішувати, хто з чиновників і депутатів може вирушити в чергове закордонне відрядження.

«Проведіть процедуру дозволу виїзду за кордон. Карайте тих, хто порушує. Але держава не може працювати по телефону», — резюмував Гончаренко.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top