Новини

Понад 10 тисяч людей перед парламентом у Тбілісі вийшли на протест. Відео

Протестувальники розтягнулися на чотири квартали

У столиці Грузії Тбілісі другий день продовжуються масштабні протести проти закону про іноземних агентів, який є копією російського аналога.

Наразі на площі перед будівлею парламенту зібралося понад 10 тисяч осіб.

Протестувальники розтягнулися на чотири квартали вздовж проспекту Руставелі від площі Свободи до вулиці Лесі Українки.

Як видно на численних відео, які з’явилися у мережі, люди прийшли на площу із прапорами Грузії, проте деякі з них тримають прапори ЄС, США та України.

Протести розпочалися 7 березня, після того, як у першому читанні було ухвалено законопроект про іноземних агентів. Документ за своєю суттю є копією російського аналога, який уже десяток років використовується для придушення інакомислення.

У ході масових демонстрацій силовики для розгону протестувальників застосували водомет, сльозогінний газ та гумові кулі, у відповідь їх закидали пляшками із запальною сумішшю. Президент країни Саломе Зурабішвілі після цього записала звернення, в якому пообіцяла накласти вето на документ незалежно від того, як щодо нього голосуватиме парламент.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top