Київ

Половина з перевірених спецкомісією укриттів Києва не робочі

Ревізія проводилася спільно з мером Віталієм Кличко

У Києві за перший день роботи комісії з ревізії укриттів перевірили понад тисячу місць, де можна сховатися від російських атак з повітря, ревізія проводилася спільно з мером Віталієм Кличко. Виявилося, що половина з них або непридатна або закрита. Про це повідомив міністр стратпрому Олександр Камишiн у своєму Telegram-каналі 4 червня.

«З недовірою сприйняв те, що половина — були відкриті і признані готовими. Коли ми вчора вибірково перевіряли з нашим мером укриття в Оболонському районі, то абсолютна більшість укриттів були закритими. А коли ми їх таки відкривали, то вони виявлялись непригодними для використання», — йдеться у повідомленні.

Згідно з опублікованою інфографікою в неділю, в Оболонському районі перевірено було 1078 об’єктів у столиці з них 597 об’єктів (55%) були готовими до використання, 359 об’єктів (33%) виявилися не готовими до використання, а ще 122 (11%) комісія не змогла відкрити.

«Команда пояснила високий відсоток відкритих і готових за перший день тим, що більшість перевірених укриттів за перший день були в школах, дитсадках і лікарнях. А там ситуація трохи краща ніж загалом по місту», — пише Олександр Камишiн.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top