Новини

Загинув командир 28-ї бригади ЗСУ Віталій Гуляєв

Командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковник Віталій Гуляєв героїчно загинув, захищаючи Україну на півдні країни.

Про це повідомили кілька нардепів та п’ятий президент України Петро Порошенко.

Під його керівництвом бійці бригади відбивали спроби висадки морських десантів на Одещині та Миколаївщині. Також вони зупиняли наступ на Миколаїв та звільняли населені пункти Херсонщини.

Відомо, що Віталій Гуляєв обійняв посаду командира одеської 28-ї бригади у вересні 2021 року. Він воював на передовій із 2014 року.

Під його керівництвом бійці бригади відбивали спроби висадки морських десантів, зупинили настання ворога на Миколаїв, тіснили загарбників та звільняли населені пункти на Херсонщині.

«Звертаюся до одеситів, міського голови Одеси, міськради. Підтримайте ініціативу нашої команди перейменувати одну із вулиць Одеси на честь полковника Гуляєва. Його бригада багато зробила для захисту міста. І зробить ще більше», — написав на своїй сторінці у Facebook Порошенко.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top