Економіка

Питання допомоги Україні від США переноситься на січень 2024 року, — спільна заява демократів та республіканців у Сенаті

Спільна заява Шумера, Макконнелла щодо додаткового законодавства про національну безпеку

Лідери Сенат США не буде голосувати за пакет щодо надання додаткової допомоги Україні та зміцнення безпеки кордону США до кінця 2023 року. Представники Демократичної та Республіканської партій продовжують свою роботу над пакетом, заявили лідери Палати, пише Reuters.

Спільну заяву зробили лідери демократичної більшості та республіканської меншості в Сенаті США Чак Шумер та Мітч Макконнелл. За їх словами, демократи та республіканці «досягають обнадійливого прогресу» щодо угоди про безпеку кордону.

Сенатори наголошують, що шукатимуть спосіб розв’язати питання кордону і фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.

«Сенат не залишить ці виклики національної безпеки без відповіді. Поки переговорники розв’язують питання, що залишилися, ми сподіваємося, що їхні зусилля дозволять Сенату вжити швидких заходів щодо додаткового документа з національної безпеки на початку нового року», — йдеться у спільній заяві.

Шумер, якого цитує Reuters, напередодні заявив, що переговорники і Білий дім продовжать працювати над угодою.

«Наші учасники переговорів працюватимуть дуже, дуже старанно протягом періоду грудневих і січневих канікул, і наша мета — досягти чогось, як тільки ми повернемося», — сказав лідер демократів у Сенаті.

Член Палати представників США від республіканців Джон Тун також заявив, що угоди не буде досягнуто раніше січня.

У виданні зазначають, що у Білому домі попереджали, що до кінця року закінчиться військова допомога Україні. Прохання адміністрації Джо Байдена про надання ще 61 мільярда доларів підтримки застрягло в Конгресі, де республіканці наполягають, щоб питання допомоги Україні було поєднане з питанням посиленням імміграційного контролю на кордоні США та Мексики.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top