Новини

Пєсков прокоментував присутність НАТО в Україні

песков

«Нагнітання напруженості» з боку Франції та інших країн, які заявляють про готовність направити військових до Україну, є небезпечним і може призвести до «небажаних наслідків». Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 11 березня.

«Безумовно, загалом розширення дискусії та наполеглива активність Парижа у спробах зібрати коаліцію країн, які заявляють про гіпотетичну готовність направити деякі контингенти, є нічим іншим, як прямою лінією на нагнітання напруженості. Це дуже небезпечна лінія. Вона потенційно може мати дуже небажані наслідки. Ми уважно за цим спостерігаємо», – заявив він.

Також Пєсков прокоментував заяву очільника МЗС Польщі Радослава Сікорського щодо присутності в Україні військових НАТО.

«Наші відповідні служби вже давно мали інформацію про те, що так чи інакше люди, які називають себе радниками і мають пряме відношення до НАТО, дійсно перебувають на території України», – сказав речник Кремля.

Нагадаємо, 26 лютого прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що кілька країн-членів НАТО та ЄС обговорюють можливість направлення своїх військових в Україну після укладення двосторонніх угод. Він запевнив, що Словаччина «не піде на такий крок», але поважатиме відповідні рішення країн НАТО.

Згодом про можливість відправити в Україну військових заговорив президент Франції Еммануель Макрон, а прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь теж не відкинув можливості відправки військових в Україну.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top