Наука та технології

Перші подробиці про iOS 18 для iPhone

Apple

Apple планує суттєво наростити кількість ядер, що відповідають за ШІ в нових процесорах Apple A18 для iPhone 16. Про це пише MacRumors з посиланням на тайванське видання EDN.

Очікується, що штучний інтелект стане ключовим нововведенням в iOS 18, а Apple має намір налагодити їх роботу прямо на смартфоні заради приватності призначених для користувача даних.

Очікується, що Apple представить iOS 18 на конференції WWDC 2024 у червні, а чіпи серії A18 дебютують у моделях iPhone 16 у вересні. Джерела пишуть, що більша частина ШІ-можливостей буде доступна ексклюзивно для iPhone 16. Причиною тому якраз таки буде більш потужний Neural Engine — ядра, що відповідають за ШІ.

Насамперед Apple планує інтегрувати великі мовні моделі в Siri, щоб поліпшити її функціонал, який вже давно відстає від того, що пропонують в своїх голосових асистентах конкуренти. Наприклад, одна з функцій Siri допоможе вичленувати основний сенс з повідомлення співрозмовника, надісланого по iMessage або SMS. 

Очікується також, що оновлення камери стане одним з ключових поліпшень в iPhone 16. Для цього компанія навіть встановить на торці ще одну кнопку, за допомогою якої можна буде налаштовувати зум і фокус.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top