Наука та технології

Власники Vision Pro від Apple почали повертати окуляри

Apple

Новий продукт Apple — Vision Pro, повинен був змінити правила гри у сфері доповненої реальності. Але після його запуску минулого тижня багато перших власників повертають пристрій. Користувачі скаржаться на його вагу, дискомфорт і відсутність практичних кейсів використання, повідомляє Business Insider.

Vision Pro – це гарнітура доповненої реальності (хоча в Apple наполягають на назві просторовий комп’ютер), яка проектує цифрові зображення на поле зору користувача, створюючи ефект змішаної реальності. Вона працює на власній операційній системі Apple, Vision OS, і може підключатися до інших пристроїв Apple через Bluetooth або Wi-Fi.

Пристрій коштує 3500 доларів і це ціна до сплати податків, що робить його одним з найдорожчих споживчих ґаджетів на ринку. Apple має чималі плани на пристрій, активно просуває і рекламує його, і стверджує, що він здатен змінити уявлення про взаємодію у доповненій реальності.

Однак багато користувачів, які придбали Vision Pro, навряд чи погодяться з цим. Багато перших власників Vision Pro не вражені його продуктивністю чи можливостями. За даними Business Insider, деякі з найпоширеніших скарг такі:

  • Пристрій занадто важкий і незручний для тривалого носіння, навіть з товстим наголовним ременем, який повинен рівномірно розподіляти вагу.
  • Пристрій не пропонує достатньо переваг над існуючими технологіями, такими як комп’ютери, планшети та смартфони. Єдиний виняток – перегляд фільмів і фотографій, який, за визнанням деяких користувачів, на Vision Pro є більш захоплюючим і приємним.
  • Пристрій не сумісний з багатьма популярними програмами та сервісами, такими як Netflix та YouTube. Користувачам доводиться покладатися на власні застосунки Apple, такі як Vision TV, Vision Music і Vision Photos, які мають обмежений вміст і функціональність.

Зважаючи на невдоволення, частина покупців Vision Pro повертають пристрій в магазини, тоді як інші сподіваються на майбутні оновлення та покращення.

Apple не прокоментувала негативні відгуки або частоту повернення пристрою.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top