Новини

Patriot перебуває в робочому стані і отримав мінімальні пошкодження — СNN

Ремонт пошкодженої установки Patriot можна здійснити в польових умовах, кажуть джерела видання

Зенітно-ракетна установка Patriot, яка брала участь у відбитті російської ракетної атаки на Київ в ніч на 16 травня, отримала мінімальні пошкодження. Про це три американських чиновника повідомили CNN на умовах конфіденційності.

«США направили інспекторів для перевірки системи у вівторок після того, як українці сказали, що система, ймовірно, була пошкоджена», — передає видання слова одного з чиновників.

За даними американських чиновників, пошкодження системи ППО Patriot після ракетного обстрілу Києва «мінімальні», а одне з джерел назвало пошкодження ЗРК «незначними».

Джерела заявили, що зенітно-ракетний комплекс все ще знаходиться в робочому стані, а радіолокаційна складова, тобто найскладніша і найцінніша частина комплексу, взагалі не постраждала. Співрозмовники видання запевняють, що знімати потерпілий Patriot з бойового чергування для проведення ремонту не потрібно.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top