Новини

Олексій Резніков попередив про можливий контрнаступ Росії

Міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю виданню Financial Times порівняв український контрнаступ із сніговою лавиною

Міністр оборони України Олексій Резніков порівняв український контрнаступ у Харківській області зі сніговою кулею, яка «котиться вниз схилом». Про це та інше він розповів в інтерв’ю виданню Financial Times.

«Сьогодні Україні необхідно забезпечити оборону великої території, яку ЗСУ звільнили від ворога, та бути готовими до можливого російського контрнаступу, — розповів Financial Times міністр оборони Резніков, заявивши, що блискавичний наступ Києва пройшов набагато краще, ніж очікувалося».

Олексій Резніков також розповів, що українські війська втомилися після шестиденної атаки, але бойовий дух високий, і «це є ознакою того, що Росію можна перемогти». «Майже одночасний контрнаступ в Херсонському напрямку розвивається повільніше, тому що це сільськогосподарський район із зрошувальними каналами, які росіяни використовувати як оборонні траншеї.

У свою чергу, як реакцією на контрнаступ України Financial Times пише про заяви Рамзана Кадирова, який розкритикував російських військових за відступ і сказав, що якщо їхня стратегія не зміниться і він поговорить із «керівництвом країни».

«Були допущені помилки. Я гадаю, вони зроблять висновки. Це може бути погано, коли ти кажеш комусь правду в обличчя, але мені подобається говорити правду», — сказав Кадиров.

«Новини міністерства оборони РФ про відступ швидко розійдуться, — розповів Дара Массікот, військовий експерт з Росії в Rand Corporation, американському аналітичному центрі. «Москва не повинна недооцінювати, наскільки швидко погані новини, паніка та чутки можуть прокотитися фронтом, особливо з урахуванням виснаження сил, викликаного місяцями боїв, нестачею резервів та відпочинком».

За останніми повідомленнями головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, військові продовжують звільнення окупованих Росією територій, станом на 11 вересня це вже понад 3000 кв. км.

«На Харківському напрямку ми почали просуватися не тільки на південь та схід, а й на північ. До виходу на державний кордон залишається 50 км»

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top