Новини

Удар по Харківській ТЕЦ-5. Наслідки жорстокого обстрілу Харкова

Вороги не можуть дати відсічі на полі бою, тому вирішують тероризувати мирне населення.

Російські військові в паніці тікають із Харківської області після вдалого контрнаступу ЗСУ. Вони не можуть дати відсічі на полі бою, тому вирішують тероризувати мирне населення.

Увечері неділі, 11 вересня, окупанти завдали удару по ТЕЦ у Харкові — одній з найбільших в Україні.

Про це повідомив радник голови ОПУ Михайло Подоляк.

«Прямі навмисні удари по критичній громадянській інфраструктурі, зокрема по найбільшій Харківській ТЕЦ-5, – це безумовний прояв тероризму Росії та її бажання масово залишити мирних громадян без світла та тепла. Така боягузлива «відповідь» за втечу власної армії з поля бою», – наголосив він.

Також було зупинено рух метро, ​​людям довелося пішки йти темними тунелями.

Роботи з відновлення світла продовжуються.

Харківобленерго просить мешканців зберігати спокій та набратися терпіння.

«Енергетики знаходяться на своїх робочих місцях і роблять все можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання», — йдеться у повідомленні.

Усі фахівці від ДСНС до працівників обленерго працювали над відновленням роботи систем. Водопостачання було відновлено вночі, метро та наземний електротранспорт працюють у штатному режимі.

Голова Харківської ОВ Олег Синегубов розповів про проблеми з мобільною мережею та закликав підключатися до національного роумінгу.

Страшні кадри палаючої Харківської ТЕЦ-5.

«Паралельно із військовим фронтом йде фронт цивільний. Те, що сталося вчора, – це наш з вами фронт і наше з вами випробування на стійкість. Те, що було вчора, це було схоже на справжнє пекло. Зник не тільки світло, а й упав зв’язок», — написали автори фото Костянтин та Влада Ліберови.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top