Новини

Олег Радковський: Теплодар має стати кластером для бізнесу з окупованих територій

mikhaila-pozhivanov oleg radkovskiy

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський зустрівся з міським головою Теплодару Олександром Чуйко

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та екс-мер Маріуполя, що наразі очолює партосередок «Батьківщини» міста Одеса Михайло Поживанов відвідали місто Теплодар, та зустрілись з міським головою Олександром Чуйко та його першим заступником Андрієм Маковецьким.

Як розповів Олег Радковський, на зустрічі з міським головою Теплодару обговорили перспективи розвитку міста та можливості створення нових робочих місць. 

«По перше, потрібно відбудувати та відновити залізничне сполучення, щоб місто могло стати кластером для розміщення промислових підприємств з окупованих територій, тим паче, що Теплодар вже має велику підготовлену територію для цього. Також важливим питанням для міста є будівництво житла для переселенців, яких досить багато в громаді», — розповів Олег Радковський.

Окрім цього, із заступником міського голови Андрієм Маковецьким, який займається розвитком дитячого спорту, політики обговорили підтримку цього напрямку з боку обласної ради.

Також в межах візиту, політики відвідали підприємство «ДОНДЕРЕВИНА» Сергія Білюка, який є депутатом Біляївської громади та очолює осередок партії «Батьківщина» Одеського району області. Підприємство Сергія Білюка розташоване в Теплодарі і багато років займається виготовленням паливних гранул та брекетів.

«Дуже приємно бачити, що незважаючи на війну, підприємство працює та забезпечує паливом не тільки Одещину, а й інші регіони України. Важливо, що на підприємстві збережені усі робочі місця та вчасно сплачується заробітна плата», — додав Олег Радковський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top