Сьогодні, 11 квітня, команда «Батьківщини» Одеської області на чолі з головою обласного партосередку, першим заступником голови облради Олегом Радковським вшанували пам’ять героїв-визволителів Одеси від нацистських загарбників та поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу у парку Шевченка.
День визволення міста-героя Одеси від нацистських загарбників відзначається 10 квітня, але через обмеження режиму комендантської години всі заходи було перенесено.
«Сьогодні ми з командою та нашими депутатами місцевих рад вшанували пам’ять героїв-визволителів Одеси від нацистських загарбників, — розповів Олег Радковський, — Почитати та вчити історію дуже важливо, щоб не припускатися її помилок у майбутньому, але, на жаль, не всі це розуміють . Сьогодні ми знову боронимо наше місто, нашу землю, нашу Україну. І ми обов’язково переможемо!»
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)