Новини

Олег Радковський із колегами-депутатами вшанували пам’ять визволителів Одеси

Команда «Батьківщини» на Одещині вшанували пам’ять героїв-визволителів Одеси від нацистських загарбників та поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу у парку Шевченка

Сьогодні, 11 квітня, команда «Батьківщини» Одеської області на чолі з головою обласного партосередку, першим заступником голови облради Олегом Радковським вшанували пам’ять героїв-визволителів Одеси від нацистських загарбників та поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу у парку Шевченка.

День визволення міста-героя Одеси від нацистських загарбників відзначається 10 квітня, але через обмеження режиму комендантської години всі заходи було перенесено.

«Сьогодні ми з командою та нашими депутатами місцевих рад вшанували пам’ять героїв-визволителів Одеси від нацистських загарбників, — розповів Олег Радковський, — Почитати та вчити історію дуже важливо, щоб не припускатися її помилок у майбутньому, але, на жаль, не всі це розуміють . Сьогодні ми знову боронимо наше місто, нашу землю, нашу Україну. І ми обов’язково переможемо!»

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top