Новини

Олег Радковський провів робочу зустріч із Женевським «Центром гуманітарного діалогу»

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський зустрівся з директором «Центру гуманітарного діалогу» (HD Centre) з Євразії та Латинської Америки Девідом Горманом (David Gorman), також у складі делегації були Михайло Немиря та Дмитро Шибалов.

Девід Горман понад двадцять років працює у сфері вирішення конфліктів та гуманізму, займався миротворчою діяльністю в Азії на Близькому Сході, Євразії, Африці та Латинській Америці.

Як розповів Олег Радковський, на зустрічі з делегацією Женевського «Центру гуманітарного діалогу» обговорили проблемні питання роботи та життєдіяльності Одеської області та південного регіону загалом.

«Директор Центру гуманітарного діалогу Девід Горман має тісні контакти з представниками ООН та ЮНІСЕФ і понад двадцять років займається миротворчою діяльністю та допомогою постраждалим у конфліктах. Сьогодні вони планують створити на Одещині великий гуманітарний хаб, куди доставлятиметься допомога для південних регіонів України – Одеська, Миколаївська, Херсонська та Кіровоградська області, — розповів Олег Радковський, — З нашого боку ми опрацьовуємо питання логістики та комунікації для максимального спрощення всіх бюрократичних процедур та швидкої доставки гуманітарної допомоги та її розподілу серед населення».

Крім того, делегація Центру зустрілася з головою Одеської облради Григорієм Діденком та заступником Одеського міського голови Сергієм Тетюхіним.

В Україні «Центр гуманітарного діалогу» Девіда Гормана працює з 2014 року, загалом організація займається більш ніж 40 країнами світу, де нині триває чи торік був збройний конфлікт.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top