Новини

До громади Одеської області доставили гуманітарку із Франції

До Іванівської громади Березовського району прибула партія гуманітарної допомоги із Франції. Як розповів голова ОТГ Віктор Лобач, подолавши майже 3000 кілометрів, наші друзі з міста Ніцца – Республіка Франція, доправили нам гуманітарну допомогу для тимчасово переселених осіб із регіонів, де йде війна, військовослужбовців та нашої лікарні.

«Цю допомогу — медикаменти, засоби гігієни, дитяче харчування та інші товари, збирали прості французи від щирого серця, щоб хоч трохи допомогти нам, українцям, у важкий для країни час, — розповів Віктор Лобач, — Велика подяка кожному громадянину Французької Республіки, хто передав нам цю допомогу». Крім того, голова ОТГ додав, що проводжаючи французьких друзів домовилися, що це не остання зустріч та співпраця обов’язково триватиме.

«Попросили допомогти нашій селищній лікарні з реанімаційним автомобілем, а для працівників ДСНС гості пообіцяли спецодяг», — сказав Віктор Лобач.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top