Новини

Одеситів знову атакують фейками

Друзі, трохи відпочили від провокацій та знову чергові фейки!

Соцмережами та групами Viber, Telegram почала поширюватися недостовірна інформація про нібито масштабні відключення води. Одесити охоче читають сумнівні та ворожі телеграми канали, а потім зі швидкістю світла розсилають повідомлення всім своїм знайомим у будинкові чати. Ще раз нагадуємо, що цим ви шкодите собі та близьким. Довіряйте лише офіційним джерелам.

І пам’ятайте, що за поширення недостовірної інформації також передбачено відповідальність. Так, ми, за фактом розповсюдження зазначеної фейкової інформації, вже звернулися до СБУ.

А своїх споживачів хочемо заспокоїти: жодних підстав паніки немає.

Підприємство забезпечене всім необхідним та працює у штатному режимі. Просимо вас, перевіряйте сумнівну інформацію на нашому сайті, а також: Телеграм каналі, Facebook сторінок.

Крім того, дзвоніть за безкоштовним номером 0-800-307-505, відповімо охоче на будь-які питання. Працюємо для вас 24/7 з Україною в серці.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top