Новини

Очільник Одеської ОВА вимагає від мера Одеси Труханова скасувати тендер на 106 мільйонів

У мережі з’явився скрін документа

У мережі з’явився скрін документа, згідно з яким голова Одеської ОВВ Кіпер просить у мера Труханова скасувати тендер на ремонт Київського районного суду та тендер на закупівлю саджанців.

Після акцій протесту щодо недоцільних видатків бюджетних коштів голова Одеського ОВ Олег Кіпер звернувся до мера Одеси Геннадія Труханова з проханням скасувати тендери на ремонт Київського суду та озеленення міста.

У листі, який надіслав Кіпер меру зазначається, що реконструкція суду за 106 мільйонів гривень не є необхідною під час війни. Аналогічним є і виділення 6 000 000 гривень на багаторічні насадження. 

«Прошу ініціювати перегляд цих питань та особисто більш поглиблено вивчити матеріали закупівель та прийняти рішення щодо доцільності або недоцільності витрати бюджетних коштів на зазначені цілі», — написано у зверненні.

Кіпер також виступив проти виділення одеським КП «Міськзелентрест» шести мільйонів гривень на закупівлю декоративних рослин (цей тендер нещодавно було скасовано після втручання Нацполіції).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top