Новини

МВС підтвердило звільнення Кліщіївки від окупантів

ЗСУ

Українські військові звільнили Кліщіївку під Бахмутом. Однак ворог не полишає спроб відновити контроль над втраченими територіями. Про це повідомляє 80 окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ.

Бригада розмістила у себе на сторінці у Facebook відеозапис з військовими, які перебувають у Кліщіївці. Військові повідомили, що населений пункт було звільнено бійцями 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, 5 окремої штурмової бригади, та бригадою «Лють» зі складу «Гвардії наступу».

«Але противник постійно намагається завдати максимальної шкоди нашим воїнам та працює зі всіх можливих засобів вогневого ураження», — наголосили військовослужбовці.

Зазначимо, Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні за 17 вересня не згадав про звільнення Кліщіївки, але розповів, що військові в районі Кліщіївки відбили 5 ворожих атак, а також продовжують наступальні дії під Бахмутом.

Оновлено 19:55. Міністерство внутрішніх справ підтвердило звільнення Кліщіївки від окупантів.

«Бійці бригади Національної поліції «Лють» разом із воїнами 80-ої ОДШБр та 5-ої ОШБр внаслідок тяжких боїв прогнали російських окупантів та повернули український прапор у звільнену Кліщіївку», — заявили в МВС.

Зеленський подякував за звільнення Кліщіївки

Президент Володимир Зеленський також заявив про звільнення Кліщіївки та подякував військовим, які вигнали з населеного пункту окупантів.

«А особливо відзначу сьогодні воїнів, які крок за кроком повертають Україні своє саме в районі Бахмута. 80-та бригада ДШВ, 5-та окрема штурмова бригада, славетна 95-та й Обʼєднана штурмова бригада Національної поліції «Лють». Кліщіївка! Молодці», — сказав він у вечірньому зверненні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top