Новини

Німеччина спростить умови працевлаштування для іноземців

Германия

Правляча коаліція у Німеччині узгодила поправку до законодавства, що має спростити доступ до ринку праці для біженців. Про це повідомляє dpa.

За інформацією джерел, члени коаліції – соціал-демократи, «Зелені» та «Вільні демократи» – узгодили між собою проєкт змін до законодавства.

Він передбачає, що особи з тимчасовим дозволом на перебування (які технічно мають залишити країну, але з певних причин їх не можна депортувати) повинні отримувати дозвіл працювати. 

За офіційними даними, таких осіб на кінець 2022 року було близько 248 тисяч. 

На додачу, чинна заборона працювати для біженців, які проживають у центрах прийому біженців, має скоротитися з 9 до 6 місяців. 

Водночас під нові правила не потраплять люди, які подали «явно необґрунтовані» заявки на отримання притулку, або недостатньо підтвердили свою особу. 

Прихильники таких змін аргументують, що в такому разі ці іммігранти з осіб, які отримують соціальну допомогу, перетворюються на платників податків, а ринок отримує додаткових працівників для сфер, де відчувається дефіцит.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top