Новини

Неконтрольовані «вагнерівці» можуть стати викликом для усіх, — Зеленський

Неконтрольовані «вагнерівці» можуть бути загрозою для інших країн

Неконтрольовані «вагнерівці» можуть бути загрозою для інших країн. Ймовірно питання щодо найманців стане загальним викликом. Про це під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере 24 серпня заявив президент України Володимир Зеленський.

«Мене вже вдруге за день про нього запитують. Таке відчуття, що я на похоронах у нього знаходжусь. Нам стільки смертей приніс уряд РФ, включно з Пригожиним. Нічого гарного про цих людей я сказати не можу, кажу вам відверто», — заявив президент додавши, що для російських воєнних злочинців, окрім суду Гааги й Божого суду, є альтернатива в обличчі Володимира Путіна.

Водночас Зеленський зауважив, що наразі треба думати про 20 тисяч найманців «Вагнера», які після смерті Пригожина залишились без контролю й можуть бути загрозою для інших країн.

«Наші воїни показали, що це такий самий ворог. Напевно, 20 тисяч (на мою думку, це те, що залишилося від «вагнерівців») неконтрольованих людей. Тут треба подумати, для кого це страшніше: для України, для Білорусі, для Польщі, а, може, для Росії. Ніхто не знає», — зазначив він.

Лідер наголосив, що позбавлена керівництва ворожа ПВК стане «загальним викликом».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top