Новини

Наступного року в Україні не можна проводити вибори — Арахамія

В Україні не можна проводити ні президентські, ні парламентські, ні місцеві вибори

Лідер фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія вважає, що наступного року в Україні не можна проводити ні президентські, ні парламентські, ні місцеві вибори. Про це він розповів в інтерв’ю Наталії Мосейчук.

За його словами, ніхто на Заході не чинить тиску на українську владу вимогою про проведення будь-яких виборів в умовах війни. Там прекрасно розуміють труднощі, які існують з проведенням виборів в Україні під час війни.

“Коли ти просто до конкретики доходиш, кажеш: а як військові будуть голосувати чи балотуватись, а як 6 мільйонів людей за кордоном мають віддати свої голоси, а яким чином це зробити так, щоб повітряна тривога не була цілий день… Вони не мають відповіді. Ніхто на ці питання не має відповіді насправді. І кажуть: ну добре-добре, працюйте, як працювали», — резюмував Давид Арахамія.

При цьому Арахамія пояснив, звідки з’явилися такі чутки.

«Поодинокі були політики, які казали про те, що «ось вам можливо треба буде сідати за стіл перемовин з росіянами чи з кимось іншим… і тоді, якщо ви будете умовно нелегітимні, тоді до вас можуть бути такі питання, можливо вам треба провести вибори». Отака була дискусія”, — описав ситуацію він.

Все керівництво України – і військове, і політичне – виступає за те, щоб воювати

«Чому? Тому що ми не можемо зараз сісти за стіл переговорів. У нас переговорна позиція дуже погана. За що ми зараз сідатимемо? Там, де ми залишаємося [по лінії фронту] давайте просто закінчувати? Ви вважаєте, що українське суспільство це прийме ?» — запитав Арахамія.

За його словами, будь-які домовленості, окрім повної перемоги, мають проходити через референдум.

«»Якщо буде органічне закінчення, як в Кореї, де нічого не підписували – тоді можливо. А якщо хтось щось буде підписувати, і це потім треба буде ратифікувати в парламенті – парламент просто один одного уб’є. Дуже будуть полярні погляди. І такі речі, я вважаю, треба робити лише через референдум. Коли народ скаже, що треба так, я зроблю це не дивлячись — просто свою думку подалі засуну і робитиму так, як скаже народ.А якщо вирішуватимуть депутати, я не відчуваю в собі сил вирішувати і тим більше когось агітувати.Тому що це питання індивідуальне кожного громадянина . Я не розумію, як це можна буде зробити, чесно кажучи».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top