Новини

МЗС Молдови зробило заяву щодо Придністров’я

Mihaj-Popshoj

Молдова залишається прихильницею України, її територіальної цілісності та суверенітету

Заклик Придністров’я про «допомогу» до Москви є «ще одним елементом гібридної війни» і спробою дестабілізувати ситуацію в Молдові. Молдова продовжує залишатися мішенню для Росії. Про це заявив міністр закордонних справ Молдови Міхай Попшой, пише видання NewsMaker.

«Такі заяви робилися, робляться і, ймовірно, робитимуться знову», — впевнений він.

Попшой додав, що Молдова, безумовно, залишається мішенню для Росії, у тому числі в контексті виборів президента і референдуму про європейську інтеграцію, що наближаються.

«Вже деякий час ми спостерігаємо спроби дестабілізувати ситуацію та просувати наративи, які суперечать національним інтересам та інтересам молдавських громадян. Однак Молдова за ці два роки зміцнила своє становище, наші держструктури стають все більш стійкими до гібридних атак. Громадяни навчаються не дозволяти маніпулювати собою», — додав він.

Глава МЗС Молдови прокоментував і дипломатичні відносини з Москвою.

«З огляду на …. варварську агресію Росії проти України, у нас немає інших варіантів, крім зниження рівня дипломатичних відносин. …До тих часів, поки хтось порушує міжнародне право, щодня вбиває мирних жителів і руйнує їх вдома, таке не можна Тому Молдова залишається прихильницею України, її територіальної цілісності та суверенітету», — констатував він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top