Новини

Міноборони готує реєстр військовозобов’язаних: є дані про 750 000 осіб – заступниця міністра

Також у міністерстві паралельно працюють над реєстром для ветеранів

CDTO Міноборони Катерина Черногоренко під час інтерв’ю для DOU розповіла про роботу над реєстром військовослужбовців, який функціонуватиме подібно до реєстру «Оберіг». Також у міністерстві паралельно працюють над реєстром для ветеранів.

За словами CDTO Міноборони, запланована робота по реєстру «Оберіг» завершена. Базу було збільшено на 750 тисяч записів, а 88% даних вже верифіковано.

«Також рухаємося до цифровізації даних військовослужбовців і співпрацюватимемо з Міністерством ветеранів щодо всіх послуг, які стосуються ветеранів. Це нам здається дуже логічно», — додала Черногоренко.

За словами Черногоренко, Міноборони хоче цифровізувати три напрями — реєстр військовозобовʼязаних (його збільшено на 750 000 записів, верифіковано дані до 88%, йде інформаційний обмін з основними реєстрами країни), дані військовослужбовців та послуги, які стосуються ветеранів.

За її словами, якщо громадянин стає ветераном, частково звільняється або в нього закінчується контракт, то в спеціальному реєстрі можна буде знайти інформацію з деталями про його службу, а також надати всі послуги, на які він може претендувати.

Реєстр «Оберіг» — це база військовозобов’язаних, які можуть бути мобілізовані. Зокрема вона не містить дані щодо чинних військовослужбовців. Як пояснила Черногоренко, умовно кажучи, це як реєстр паспортів чи єдиний державний демографічний реєстр з персональною інформацією громадян.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top