Новини

Максим Галкін українською мовою відреагував на загибель дітей під час атаки на Одесу: «Дуже гірко від безсилля»

Він розповів, що в Одесі минуло його дитинство

Російський гуморист Максим Галкін відреагував на обстріл Росією Одеси, під час якого дрон-камікадзе влучив у багатоповерхівку та забрав життя 12 невинних людей, серед яких і малі діти.

Шоумен зізнався, що йому неабияк боляче, коли РФ завдає ворожих ударів по українському місту. Галкін відчуває цей біль, адже Одеса – є його рідним містом. Зокрема, гуморист провів там дитинство, ходив до школи та вивчав українську мову.

«Одеса – це моє дитинство. В Одесі у школі я вивчав із першого класу українську мову. І ті знання про мову, які в мене залишилися досі, це також моє одеське дитинство. Та мені, напевно, можна дорікнути, що я не сумую публічно за всіма загиблими дітьми у світі. Але кожен удар по Одесі потрапляє у серце. Одеса, я всім серцем із тобою», — українською написав шоумен.

Галкін також висловив свої співчуття всім постраждалим та сім’ям загиблих. Гуморист зазначив, що йому боляче від безсилля, утім, рано чи пізно кожен винний відповість за свої злочини.

«Мої глибокі співчуття сім’ям загиблих. Дуже гірко від безсилля. Але суд божий ще ніхто не скасовував», — додав шоумен.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top