Наука та технології

ГУР зламало Міноборони Росії: софт, шифри, таємні документи (фото)

ГУР буданов

Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок

Кіберфахівці ГУР Міноборони України провели успішну спецоперацію проти Росії і в результаті DDoS-атаки отримали доступ до серверів Міноборони РФ. Про це повідомили в українській воєнній розвідці 4 березня.

Отримавши доступ до серверів Міноборони РФ, українська спецслужба тепер володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало російське відомство.

ГУР також отримало у своє розпорядження масив секретної службової документації Міноборони РФ.

«Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між >2000 структурних одиниць силового відомства Росії», – уточнили в розвідці.

Там пояснили, що одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок.

Окрім того, аналіз одержаних даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів Міноборони РФ, заступників, помічників, спеціалістів – усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «Бюрократъ».

Наприклад, у розпорядженні ГУР опинилася службова документація заступника міністра оборони РФ Тімура Іванова. Зазначається, що він відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною.

Резюмуючи, в ГУР вказали, що робота у кіберпросторі Росії, спрямована на перешкоджання та параліч діяльності відповідальних за війну проти України силових органів та посадовців держави-агресора, триває.

«Далі буде!» – анонсували в українській воєнній розвідці.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top