Новини

Майстер-клас «Професія фіксера: від початківця до продюсера контенту» – анонс

Юрій-Залізняк

У середу, 7 червня, Інститут демократії ім. Пилипа Орлика проводить черговий безкоштовний майстер-клас «Професія фіксера: від початківця до продюсера контенту» в Одесі. 

Організатори запрошують всіх, хто працює або хоче бути фіксером.

Тренер – і локальний продюсер – фіксер з понад двадцятирічним досвідом, доцент кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка Юрій Залізняк. Серед його партнерів і клієнтів– Knight digital media center, ВВС, ABC news та інші міжнародні медіа.

Запрошуємо до участі журналістів, фіксерів-початківців, студентів факультетів журналістики, лінгвістики, перекладачів, та всіх зацікавлених, хто хотів би бачити себе професійним фіксером.

Під час майстер-класу Юрія Залізняка ви дізнаєтеся:

  • Як стати фіксером?
  • На який рівень безпеки може розраховувати фіксер?
  • Якими є морально-етичні рамки роботи на іноземного репортера у рідній країні в часи війни?
  • Методи уникнення конфліктів в роботі
  • Особливості співпраці з місцевими органами влади
  • Специфіка підготовки до поїздки поза межі «зони комфорту»
  • Як перерости роль фіксера і стати продюсером контенту?

Щоб взяти участь – реєструйтеся за посиланням

Місце і точний час майстер-класу буде повідомлений зареєстрованим учасникам за декілька днів до івенту. Кількість учасників обмежена, тож не зволікайте! Тривалість майстер-класу 3-3,5 години з кава-брейком.

Підтвердження участі, а також адресу проведення заходу ви отримаєте на вказану при реєстрації електронну пошту. Контактна особа: Михайло Штекель, mishajedi@gmail.com

Майстер-клас відбудеться в рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top