Кріпто

У США відклали впровадження податку для майнерів

Воррен Девідсон0

У США заблокували ініціативу президента Джо Байдена щодо запровадження податку для майнінгових компаній у розмірі 30% від витрат на електроенергію (DAME). Про це заявив конгресмен Воррен Девідсон.

29 травня Білий дім опублікував законопроєкт, який законодавці розробили у межах попередньої домовленості між Байденом та Палатою представників США щодо підвищення боргового ліміту. Про те, що політики дійшли угоди, яка відсуває загрозу дефолту, стало відомо 28 травня.

Віцепрезидент компанії з видобутку криптовалют Riot Platforms П’єр Рошар звернув увагу, що у документі немає інформації щодо збору DAME. У відповідь на це Девідсон підтвердив, що республіканцям вдалося заблокувати низку раніше запропонованих податків з боку чинної адміністрації.

Воррен Девідсон1

Вперше про податок для майнерів заговорили у березні 2023 року. У Білому домі вважають, що компанії з видобутку цифрових активів мають сплачувати за забруднення довкілля, яке спричиняють, та за збільшення викидів парникових газів в атмосферу.

На думку посадовців, DAME змусить майнерів «краще оцінювати шкоду, яку вони завдають суспільству».

У Мінфіні США запропонували впроваджувати збір поетапно протягом трьох років: у перший рік на рівні 10%, у другий — 20% та у третій — 30%.

Варто зазначити, що ініціатива Байдена зіткнулася з критикою представників криптоіндустрії, а також деяких політиків. Зокрема кандидат у президенти США від Демократичної партії Роберт Френсіс Кеннеді-молодший заявив, що цифрові активи потрібно захистити від «інвазивного спостереження».

Нагадаємо, що Байден виступав проти захисту криптотрейдерів в угоді щодо підвищення боргового ліміту за зобов’язаннями на тлі загрози дефолту США.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top