Новини

Китай перестав довіряти Путіну — Financial Times

Москва не інформувала Пекін про свій намір розпочати спецоперацію в Україні

Російський президент Володимир Путін не попереджав лідера Китаю Сі Цзіньпіна про свої наміри напасти на Україну. Однак він заявляв про те, що Росія буде готова відповідати у разі атаки на свої території.

Як повідомляє  Financial Times , посилаючись на своє джерело в китайському уряді, Путін говорив Сі Цзіньпіну про те, що війська РФ можуть відповісти, якщо українська армія почне атаку на Росію, але водночас він промовчав про плани повномасштабного вторгнення.

«Москва не інформувала Пекін про своє намір розпочати спецоперацію в Україні. До того, як Путін віддав відповідний наказ», — пише видання.

Тепер у китайському уряді говорять про недовіру особисто до російського призедента.

У FT зазначили, що Китай припускає сценарій, за яким Росія вийде з конфлікту з Україною економічно і політично ослабленою «другорядною державою».

Через вторгнення навіть понизили на посаді заступника глави МЗС Китаю, оскільки той не зміг спрогнозувати російське вторгнення в Україну

Головна мета Китаю з дипломатичної точки зору полягає в покращенні відносин з країнами Заходу після періоду ізоляції. Зокрема планується відновлення відносин з Європою, які постраждали через підтримку Пекіном Росії після початку збройного конфлікту в Україні.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top