Новини

Кирил Буданов зробив нову заяву про війну в Україні

Ситуація на полях битв російсько-української війни наразі є важкою, втім, не критичною

Ситуація на полях битв російсько-української війни наразі є важкою, втім, не критичною. Про це повідомив начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирил Буданов в інтерв’ю французькому виданню Liberation.

«Погана (ситуація на фронті, — ред.), але не критична. Дійсно, не вистачає снарядів, і на це є об’єктивні причини. Ми маємо два роки війни високої інтенсивності, а загалом — десять років конфлікту. Тому проблема, яку ми відчуваємо, є логічною. Обсяги, які нам надають наші партнери, недостатні для покриття наших потреб, так само як і наша промисловість», — заявив Буданов.

За словами керівника ГУР, наразі військовим найбільше не вистачає:

— артилерійських боєприпасів загалом;
— артилерійських систем калібру 155 мм, а також снарядів для цих систем;
— снарядів для контрбатарейної боротьби на великих відстанях;
— систем для ракетних ударів на великих відстанях.

Водночас керівник ГУР зауважив, що війна не стоїть на порозі застосування зброї масового знищення.

«Наша війна не унікальна. Це просто конфлікт високої інтенсивності з використанням усього спектру наявних озброєнь. Ми не стоїмо на порозі застосування зброї масового знищення, але все інше ― від підводних човнів до стратегічної авіації ― використовується вже давно», ― сказав Буданов.

На його думку, жодні диво-технології, не допоможуть кардинально змінити хід тривалої війни ― значно важливішими є інші фактори.

«Питання в тому, як розподіляти ресурси, як використовувати те, що є, і як планувати лінії постачання. У тривалій війні перемагає та сторона, яка має потужнішу економіку та логістику», ― заявив Буданов.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top