Новини

«Альянс зміцнюється»: Україну не покличуть до НАТО цього року, — Держдеп США

Головним пріоритетом наразі є надання допомоги

У Державному департаменті США заявили, що розгляд вступу України в НАТО на саміті цього року не очікується. Головним пріоритетом наразі є надання допомоги для забезпечення безпеки країни, а не формальне запрошення до НАТО.

Як повідомив представник Держдепу США Даніел Сайзек у коментарі Суспільному, ймовірно, обговорення щодо вступу України відбудуться «після війни».

«Члени НАТО знають і розуміють, що українці хочуть стати членом НАТО відразу і якнайшвидше. Чесно кажучи, це не очікується на саміті НАТО цього року… мабуть, після війни», — заявив Сайзек.

Американський чиновник нагадав, що цьогоріч Північноатлантичному альянсу виповнюється 75 років. «Альянс зміцнюється» та розширюється вступом Фінляндії у квітні 2023 року та фінальними кроками до вступу Швеції.

«Це означає, що насправді НАТО більше і сильніше за 75 років. Це теж важливе питання зв’язку між НАТО та Україною», — зазначив Сайзек.

Сайзек зазначає, що у світі дедалі більше стає конфліктів, тому і викликів теж більше. Попри розбіжності серед членів НАТО, врешті-решт, рішення альянсу залишається одностайним з приводу вступу України. Він нагадав, що минулого року на саміті у Вільнюсі усі члени Альянсу повторили, що «Україна має місце в НАТО».

Нині головним пріоритетом є надати допомогу для захисту від російської агресії, додав чиновник.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top