Новини

Кім Чен Ин розпорядився збільшити виробництво ядерної зброї в КНДР, — ЦТАК

Глава КНДР закликав до «ідеальної» готовності до застосування ядерної зброї «у будь-який час та в будь-якому місці»

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин проінспектував Інститут ядерної зброї КНДР і розпорядився збільшити виробництво ядерної зброї. Про це 28 березня повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

Глава КНДР закликав до «ідеальної» готовності до застосування ядерної зброї «у будь-який час та в будь-якому місці».

«Кім Чен Ин сказав, що потрібно надати імпульсу послідовному виробництву ядерної зброї, а Інститут ядерної зброї та працівники сфери атомної енергетики мають перспективно розширити виробництво ядерної сировини, придатної для створення зброї, задля послідовного втілення в життя задуму ЦК партії про збільшення запасу ядерної зброї в геометричній прогресії», — йдеться у статті ЦТАК.

За словами лідера Північної Кореї, якщо Пхеньян матиме потужні ядерні сили, що перевершують, «ворог буде боятися і не посміятиме зазіхати на державний суверенітет, систему і народ» країни.

«Якщо ми будемо повністю готові будь-якої миті застосувати свою ядерну зброю, то ядерна зброя не застосовуватиметься ніколи», — підкреслив він.

При цьому Кім Чен Ин стверджує, що ядерна зброя КНДР «не спрямована проти інших країн», а ворогом ядерних сил країни є «сама війна та ядерна катастрофа в цілому».

18-19 березня Північна Корея провела навчання, що імітують тактичну ядерну контратаку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top