Новини

Київ отримав від США касетні боєприпаси, це радикально змінить ситуацію на полі бою, — CNN

ЗСУ використовуватимуть касетні снаряди не на всіх ділянках фронту

Суперечливі касетні боєприпаси щодо передачі яких кілька днів тому оголосили Сполучені Штати, доставлені до України. Про це пише видання CNN.

Командувач об’єднаних сил «Таврія» генерал Олександр Тарнавський підтвердив прибуття перших касетних бомб в Україну. Раніше про прибуття касетних боєприпасів із США не повідомлялося.

«Ми щойно їх отримали, ще не використовували, але вони можуть радикально змінити ситуацію на полі бою», — сказав Тарнавський.

Український генерал розповів, що наразі військове керівництво визначатиметься з дільницями фронту, де буде використано цю, за його словами, дуже потужну зброю.

«Противник теж розуміє, що, отримавши ці боєприпаси, у нас буде перевага», — каже Олександр Тарнавський і додає, що противник віддасть ту ділянку місцевості, яку не зможе утримати через використання касетних бомб.

Командувач об’єднаними силами пояснює, що Україна не використовуватиме їх у густонаселених регіонах — через небезпеку касетних боєприпасів. Крім того, їх використання відстежуватиметься, щоб у майбутньому розмінуватиме відповідні території.

«Росіяни думають, що ми використовуватимемо їх на всіх ділянках фронту. Це дуже неправильно. Але вони дуже хвилюються», – вважає Тарнавський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top