Новини

Юлія Тимошенко: Тільки розгром російської армії та режиму путіна призведе до якнайшвидшого припинення війни та сталого світу!

Рятуючи обличчя путіна, можна втратити власне. Адже будь-яка угода з країною-агресором – це гарантія нових воєн у майбутньому. Щоб реально завершити війну і досягти сталого світу, потрібно розгромити російську армію і повалити режим путіна. А для цього Україні ЄС потрібні єдність, зброя та санкції.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи під час Конгресу Європейської народної партії (ЄНП) у Роттердамі.

«Ті, хто закликає «врятувати обличчя путіна», є його співучасниками та ризикують втратити власну особу назавжди! Будь-яка угода з кремлем – це не завершення війни, це гарантія нових воєн у майбутньому. Тільки розгром російської армії та режиму путіна призведе до швидкого припинення війни та сталого світу!» – наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, формула спільної перемоги вільного світу над кремлем – це єдність, зброя та санкції.

Політик наголосила, що демократія та безпека в Європі мають стати неподільними. Це означає, що всі країни, які сповідують спільні європейські цінності та готові їх захищати, повинні стати членами ЄС та НАТО. Авторитарні країни повинні залишитися за стіною цивілізації та в повній ізоляції зі зруйнованими економіками та небоєздатними арміями.

Тому Юлія Тимошенко закликала присутніх всіляко сприяти наданню Україні членства в ЄС та НАТО.

Іноді складається враження, що Україна, Молдова та Грузія на колінах випрошують членство в ЄС, нібито всупереч інтересам країн-членів. Але це категорично не так. Усі країни Європи зацікавлені в тому, щоб ніколи не було війни та дестабілізації. Це можливо лише тоді, коли Росія не зможе шантажувати та погрожувати війною іншим, тому що вони будуть надійно захищені членством у ЄС та НАТО. Саме це гарантує стабільність та довгостроковий світ у Європі», – наголосила вона.

На переконання Юлії Тимошенко, якщо ЄС і цього разу не усвідомить важливість своєї місії та відмовить нашим країнам у набутті членства, це призведе до створення альтернативних союзів на європейському континенті та посилить загрозу дезінтеграції Євросоюзу.

Крім того, голова партії «Батьківщина» закликала Європейську народну партію взяти лідерство у зміні порядку ухвалення рішень у ЄС у сфері безпеки та зовнішньої політики щодо консенсусу на кваліфіковану більшість.

«Це дозволить розблокувати ухвалення будь-яких важливих рішень, покласти край фатальної залежності від Росії, запровадити повне ембарго на російські енергоносії та зняти перешкоди для забезпечення України зброєю. Після ухвалення цього рішення кремль більше не зможе експортувати до ваших країн разом з нафтою, газом та горілкою нестабільність, корупцію та війну!» — Додала вона.

На Конгресі ключовими темами стали захист демократії та демонстрація підтримки та солідарності з українською нацією, яка у цей драматичний момент для своєї країни та європейського континенту бореться не лише за свою свободу та майбутнє, а й за цінності, на основі яких було створено Європейський Союз.

На заході «Батьківщина» також представляли заступник голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат Сергій Власенко.

ЄНП є найбільшою і найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 81 партія та партнери з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 8 глав країн-членів ЄС та 3 глави країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію у Європарламенті.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top