Миколаїв

Юлія Тимошенко відвідала Одесу та Миколаїв

Сьогодні Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прибула до Одеси, яка зустріла її з гарною весною та хорошими новинами, що крейсер «Москва» пішов саме туди, куди його направили наші військові. Дякую ВМС та ЗСУ!

З Одеси Тимошенко разом із керівником Одеської обласної «Батьківщини» Олегом Радковським поїхала до Миколаєва, де політик відкрила Центр гуманітарної допомоги «Батьківщини» Миколаївській та Херсонській областях. Також відбулася зустріч із колективом Міської лікарні Миколаєва, на якій Юлія Тимошенко обговорила з лікарями ситуацію на сьогоднішній день, першочергові потреби закладу та передала важливе медичне обладнання лікарні.

«Почали співпрацю із гуманітарним центром Миколаєва. Надаємо допомогу мешканцям міста, зокрема людям, які залишилися без житла. Домовилися з Одеською командою про передачу спеціального чоловічого взуття для ТРО, якого у Миколаєві катастрофічно не вистачає, — написала Юлія Тимошенко у своєму телеграм-каналі, — Міській лікарні швидкої допомоги привезли необхідне обладнання. Наразі терміновий запит на пральну машину».

Також за час візиту до Миколаєва політики побували у школі-інтернаті, де тимчасово проживають переселенці з постраждалих від бойових дій населених пунктів та допомогли відправити два автобуси з людьми, які змушені залишити свої будинки через війну, до Польщі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top