Миколаїв

Іванівська громада Березовського району нашої області передала Вознесенській ОТГ Миколаївської області продукти харчування

Гуманітарна допомога

Іванівська громада Березовського району нашої області, яку очолює Віктор Лобач, передала Вознесенській ОТГ Миколаївської області продукти харчування.

Як розповів Віктор Лобач, ми ще не до кінця усвідомлюємо, що зробили для нас, мешканців Одещини, наші мужні та сміливі сусіди з Миколаївщини, які у середині березня зупинили та розбили ворога, не давши йому піти на Одеську область.

«Щоб хоч трохи віддячити нашим друзям-сусідам, відправляємо до Вознесенської міської громади Миколаївської області допомогу — 500 банок м’ясної тушонки, крупи, цукор, макарони, олію, ліки, засоби гігієни, подушки, ковдри та спальні мішки для мешканців Миколаївської області та військовослужбовців, – додав голова Іванівської ОТГ Віктор Лобач, – Цю допомогу збирали жителі нашої громади та передавали нам французькі друзі. Дякую, дорогі сусіди, що заслонили нас від російських агресорів».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top