Новини

Італія продовжила тимчасовий захист для українців: що отримають біженці

Також є низка оновлень з прав українців, які отримали тимчасовий захист

Вид на проживання для українських біженців в Італії, яке було видано 4 березня 2022 року на 12 місяців, автоматично продовжується ще на шість місяців.

Італійський уряд ухвалив рішення продовжити тимчасовий захист для українців до 31 грудня 2023 року.

Повідомляється, що термін дії посвідки на проживання, виданого громадянам України, який отримав тимчасовий захист, буде продовжено автоматично, додатково подавати заяву не потрібно.

Також є низка оновлень з прав українців, які отримали тимчасовий захист

Медицина. Українці можуть безкоштовно отримувати медичне обслуговування до 30 червня 2023 року.

Робота. Українські біженці можуть працевлаштовуватись за тими самими правилами, які застосовуються і до італійців.

Соціальна підтримка Українці, які отримали тимчасовий захист, мають право виплати від уряду Італії. Грошова допомога становить €300/місяць на кожного члена сім’ї терміном до 3 місяців.

Батьки дітей віком до 18 років можуть отримати доплату у розмірі €150/місяць на кожну дитину. Умови отримання фінансування: заявники повинні мешкати в окремому житлі (не державному) не менше десяти днів на місяць.

Також повідомляється, що уряд Мелоні запропонував пакет допомоги українським біженцям на суму 369 млн. євро. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку людей, які прибувають з України, на забезпечення їхнього житла, медичної та фінансової допомоги.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top