Новини

Ірландія скорочує допомогу українським біженцям

Ирландия

До Ірландії прибувають в середньому по 500 українців на тиждень. Навіть після погіршення умов перебування для біженців вони продовжують активно їхати на острів і просити там про притулок. Що змінилось в Ірландії та які там умови для українців зараз?

Уряд Ірландії почав говорити про житлову кризу ще восени 2022 року. Через наплив біженців на острові не вистачає місць для розселення людей. Саме тому влада держави розробила механізм скорочення підтримки переселенців з України. Уряд сподівається зробити Ірландію менш привабливою для біженців.

Які нові умови пропонує Ірландія

У грудні ірландський уряд оголосив про різке скорочення виплат для українців. Тим, хто оселився в державних установах, скоротили допомогу з 220 євро до 38,80 євро на тиждень.

Після того, як українці покидають державне житло і починають його орендувати самостійно, вони можуть подати заявку на отримання повного обсягу соціальної допомоги.

Також влада Ірландії вирішила, що безкоштовне житло від держави будуть надавати українцям лише на термін до 90 днів.

Ці зміни набудуть чинності з 29 січня 2024 року. Вони не вплинуть на тих українців, які вже отримали тимчасовий захист в Ірландії раніше.

Кількість українських біженців, які приїжджали до Ірландії, залишалася стабільною протягом всього 2023 року. Вона становила від 2 000 до 4 000 осіб щомісяця. Станом на сьогодні, тимчасовий захист у країні отримали 102 339 громадян України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top