“Інфоксводоканал” працює у режимі 24/7 щоб забезпечити своїх споживачів питною водою та водовідведенням. А щоб послуги надавались якісно та безперебійно навіть під час війни доводиться встановлювати нове обладнання.
Фахівцями водоканалу було вирішено аварійну проблему з водопостачанням мешканців одного з мікрорайонів житлового масиву Котовського. “Інфоксводоканал” спільно з компанією-підрядником КП”Облтепло” встановив насоси провідного світового виробника Grundfos з високоенергоефективними двигунами потужністю 15 kW, вбудованими частотними перетворювачами та сучасним контролером.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/09/03-1024x472.jpg)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/09/02-1-1024x472.jpg?v=1663763061)
Тепер надійним водопостачанням забезпечено шість 16-поверхових будинків на вулиці Бочарова і дев’ятиповерхівку на вулиці Добровольського. Нове обладнання є енергоефективним та дозволяє заощадити майже 30% електроенергії. Також, завдяки європейському обладнанню зменшується зношення труб, арматури, клапанів і насосів.
В свою чергу “Інфоксводоканал” вдячний кожному споживачеві за підтримку та своєчасні оплати, які дають можливість підприємству формувати запас реагентів, матеріалів та обладнання для забезпечення міста водою.
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)