Новини

ЄНП одноголосно ухвалила Надзвичайну Резолюцію з правками Григорія Немирі на підтримку визнання Росії державою-спонсором тероризму

18 листопада Політична Асамблея Європейської народної партії під час засідання у Лісабоні одноголосно ухвалила Надзвичайну Резолюцію ПА ЄНП на підтримку визнання Росії державою-спонсором тероризму.

Заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря зміг переконати нашу європейську політичну родину. Так, Європейська народна партія внесла надзвичайно важливі для України правки до цієї резолюції.

Було одноголосно підтримано дві поправки, запропоновані Григорієм Немирею. Зокрема, правку про територіальну цілісність України в межах міжнародно визнаних кордонів, включно з Кримом. Також була підтримана правка стосовно якнайшвидшого постачання необхідних видів зброї Україні, включаючи сучасні системи протиповітряної та протиракетної оборони, винищувачі, озброєння для посилення контрнаступальних можливостей шляхом надання сучасних танків, далекобійної артилерії та систем РСЗВ та посилення підготовки українських солдатів.

Резолюція також містить заклик оголосити режим путіна терористичним.

Кожен такий крок наближає нас до спільної перемоги вільного світу над путінським режимом!

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top