Новини

Гурт «BARABANDA» випустив нову пісню, що надихає на боротьбу

Музичний колектив BARABANDA випустив новий кліп на пісню «Другий лист (Воля)», присвячений духу свободи українців. Зйомки відео відбулися за підтримки військових 11 бригади імені Михайла Грушевського та волонтерів з організації «Вільні та Вірні».

Заснована у дні повномасштабної війни, група BARABANDA об’єднала Ельнура Рустамова з Криму та Леоніда Елоніна з Миколаївщини, яких спіткала спільна біда — втрата домівки через окупацію.

«Мета наших пісень — донести наш голос до окупованих територій. «Воля» стала наймасштабнішим нашим проєктом, над яким ми працювали цілий рік. Ця пісня символізує нашу незламність та волю до перемоги, яка живе в кожному з нас», — зазначив Ельнур Рустамов.

Відео було знято за участі волонтерів «Вільні та Вірні» та військових, які раніше допомагали гурту з іншими проєктами. Лідер ГО «Вільні та Вірні» Віталій Герсак зазначив, що українська воля є ключем до подолання викликів війни.

Перша пісня BARABANDA «Лист до мами» зібрала понад 4,5 мільйони переглядів на YouTube, ставши відомою після звільнення Херсону.

Новий кліп можна переглянути за посиланням.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top