Новини

FT: Україна більше не має обмежень щодо дальності ударів по РФ, цілі можуть вразити і в Сибіру

Удари по РФ є частиною нової тактики

Радник уряду України з питань оборони на умовах анонімності повідомив Financial Times, що «скоро» Збройні Сили України зможуть вразити військові цілі будь-де на території країни-окупанта Росії – обмежень щодо дальності атак більше не буде.

«Атаки повторюються. У нас немає обмежень щодо дальності, і незабаром ми зможемо вразити всі цілі на території Росії, у тому числі в Сибіру. В Україні ми знаємо, як важко захищатись від таких атак з повітря. Незабаром і Росія не матиме безпечних зон», — зазначив він.

FT пише – те, що відрізняє останні удари по окупантах у РФ, це їхня дальність і те, що вони пробили російську систему ППО та вразили стратегічні військові бази, «які раніше вважалися невразливими».

За словами джерела, удари по РФ є частиною нової тактики, спрямованої на зрив військового планування російськими Збройними силами та психологічний тиск на російське суспільство.

Представник Міноборони однієї з країн Заходу вважає, що такі атаки, безумовно, зроблять росіян менш впевненими у собі.

«Їм доведеться задуматися про те, як вони розподіляють військові ресурси та забезпечують їхню безпеку. Росіяни сумніватимуться у своїй здатності захистити свої стратегічні активи», — сказав він.

При цьому видання зазначило, що українська влада показала можливість проводити атаки великої дальності територією РФ за допомогою безпілотників власного виробництва та без західного озброєння.

Всі три військових аеродроми, в тому числі в Саратовській області на відстані як мінімум 600 км від України, були уражені українськими БПЛА.

Як пише The Financial Times, атаками на аеродроми Київ продемонстрував, що може завдавати дальніх ударів без західного обладнання.

Видання пише, що Україна «також сподівається, що атаки, якщо вони повторяться у достатньому масштабі, допоможуть схилити російську громадську думку проти війни».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top