Новини

Бізнесмена Бориса Кауфмана взяли під варту

З можливістю внесення застави в 129 млн грн.

За рішенням Вищого антикорупційного суду Бориса Кауфмана взято під варту з можливістю внесення застави в 129 млн грн.

Вищий антикорупційний суд України розглянув та задовольнив частково клопотання детективу НАБУ про арешт одеського бізнесмена. Борис Кауфман вирушить до СІЗО за підозрою у створенні та очоленні злочинної організації в Одесі.

За даними слідства, злочинна організація, керівниками якої були Борис Кауфман та його партнер Олександр Борухович (колишнє прізвище – Грановський) щомісяця накопичувала дохід у середньому по 12 млн грн.

НАБУ та САП стверджують, що учасники злочинної організації контролювали усі значні бюджетні витрати Одеської міськради, а також системно підкуповували чиновників та депутатів міськради.

Були названі прізвища першого заступника Труханова Михайла Кучука, віце-мера Олега Бриндака та головної фінансистки мерії Світлани Бедрегі. Зокрема, за твердженням прокурора, Кауфман та його бізнес-партнер Олександр Борухович (Грановський) передали Бриндаку 2,47 млн. грн.; Кучуку – 900 тисяч грн., а Бедрегі – 300 тис. грн. грн.

Сам Кауфман на суді заявив, що під час обыску не був присутнім і був дуже здивований, що його звинувачують у чомусь. Його адвокати просили перевірити обґрунтованість затримання та звільнити підзахисного з-під варти.

Згідно з ухвалою суду, у разі внесення коштів на нього покладуть низку обов’язків, у тому числі не залишати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними, а також носити електронний браслет.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top