Новини

Фахівці “Інфоксводоканалу” здали кров для захисників України

Днями будівля управління “Інфоксводоканалу” перетворилася на пересувний донорський пункт. До керівництва підприємства звернулися медики обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб важких хворих, постраждалих у ДТП та військових. Адже попри те, що за минулий рік одесити здали на 20% крові більше, ніж у 2021-му, потреба у донорах все одно залишається. Наразі потрібні всі групи крові, в тому числі поширені. Понад 130 співробітників підприємства відгукнулися на заклик медиків стати донорами.

“Комунальники — представники однієї з найбільш мирних професій. Наша місія — забезпечувати одеситів чистою водою. Але сьогодні наші колеги з сусідніх регіонів змушені виходити на роботу в бронежилетах. Разом з тим, 67 працівників нашого підприємства зі зброєю в руках сьогодні захищають нашу Батьківщину від ворога Тому ми не могли не скористатися нагодою віддячити нашим військовим та колегам за можливість працювати у тиловому місті. Адже знаємо, що здана кров, в тому числі, буде використана на потреби військових”, зазначили на підприємстві.

Такий захід на території “Інфоксводоканалу” проведено вперше, але працівники водоканалу мають намір продовжувати цю ініціативу. На власному прикладі комунальники закликають усіх небайдужих завітати до обласної станції переливання крові, аби внести свій вклад у збереження життя та здоров’я захисників і захисниць України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top