Новини

Експерти назвали професії, які матимуть великий прибуток після війни

Топ — 7 професій

Прогноз з професій, які матимуть найбільший попит, дали працівники популярного ресурсу Work.ua. Згідно з їхніми даними, в Україні після перемоги особливо актуальними будуть професії у сфері будівництва, медицини, освіти та науки, безпеки та IT. Також роботодавці шукатимуть енергетиків та фахівців у сфері логістики.

Розповідаємо докладніше.

  • Будівництво та архітектура. Враховуючи, що окупанти зруйнували цілі міста, попит на архітекторів, інженерів та будівельників, а також дизайнерів буде шаленим.
  • Робочі спеціальності, виробництво. Наразі держава вже розпочинає планування проекту з будівництва та відновлення українських міст. Отже, найбільш популярними будуть маляри, електрики, столяри, зварювальники та представники інших робочих спеціальностей.
  • Освіта та наука. Через наслідки коронавірусу та повномасштабної війни стався значний відтік кадрів за кордон. Держава потребуватиме нових фахівців. Ключове завдання держави щодо подальшого відновлення – підготовка кваліфікованих фахівців. Це спричинить підвищення попиту викладачів.
  • Безпека. Вторгнення окупантів ще раз підтвердило, наскільки важливою є безпека країни, у тому числі на кіберфронті. Державі потрібно ще більше працівників у правоохоронному секторі.
  • ІТ. Фахівці у сфері інформаційних технологій потрібні під час війни, ситуація не зміниться після нашої перемоги. Все більше міжнародних компаній відмовляються від співпраці з фахівцями з Росії та Білорусі. Наразі вони все частіше звертаються за технологічними послугами до українців.
  • Енергетика та логістика. Ця сфера дуже постраждала від ворожих атак. Саме тому представники цих професій будуть найбільш популярними в період післявоєнного оновлення.
  • Медицина. Після перемоги зростатиме попит на професії, пов’язані з психологічним та фізичним відновленням. Військовим та цивільним треба буде повертатися до нормального життя.

Крім того, у 2023 році з великою ймовірністю будуть затребувані менеджери з продажу, продавці та бухгалтери. Також роботодавці шукатимуть водіїв.

Зараз до ТОП-5 найбільш затребуваних професій входять продавці, менеджери з продажу, бухгалтери, водії та кухарі/

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top