Новини

Фахівці «Інфоксводоканалу» здали кров для захисників України

Співробітники водоканалу охоче відгукнулися на заклик медиків стати донорами

Днями будівля управління «Інфоксводоканалу» перетворилася на пересувний донорський пункт. До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб поранених військових. Співробітники водоканалу охоче відгукнулися на заклик медиків стати донорами.

«Комунальники — представники однієї з найбільш мирних професій. Наша місія — забезпечувати одеситів чистою водою. Але сьогодні близько трьохсот працівників нашого підприємства зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину від ворога Тому ми не могли не скористатися нагодою віддячити нашим військовим та колегам за можливість працювати. Адже знаємо, що здана кров, в тому числі, буде використана на потреби військових», — зазначили на підприємстві.

Такий захід на території «Інфоксводоканалу» проведено не вперше, торік донорами стали кілька сотень співробітників. На власному прикладі комунальники закликають усіх небайдужих завітати до обласної станції переливання крові, аби внести свій вклад у збереження життя та здоров’я захисників і захисниць України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top