Новини

Дуда: якщо українці залишили територію Польщі, підстав платити їм гроші немає

Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда прокоментував ймовірне скорочення допомоги українським біженцям з наступного року.

«Перш за все, я вважаю, що повинен бути безперервний, достовірний аналіз. Нам потрібно вивчити питання, як саме використовуються ці кошти та кому вони виплачуються і чи перебувають люди, які їх отримують, насправді у Польщі або, може бути, що вони вже поїхали», — зазначив він в інтерв’ю польському виданню Super Express.

За його словами, у тому випадку, якщо українці залишили територію Польщі, «підстав платити їм гроші немає».

«Але для тих, хто все ще тут, нам слід подумати про збереження цих умов, оскільки вони є частиною нашого суспільства. Переважна більшість українців зазвичай працюють у Польщі і таким чином сприяють нашому економічному розвитку. Ці люди платять податки, тому до них слід ставитися гідно», — заявив Дуда.

Нагадаємо, як писав Bloomberg з посиланням на уряд Польщі, в країні, швидше за все, скоротять фінансову підтримку мільйонів українських біженців.

Зазначалося, що напередодні виборів у Польщі зв’язки між двома країнами погіршуються, попри те, що уряд у Варшаві був одним із найзапекліших прихильників України, допомагаючи їй захиститися від вторгнення Росії, пропонуючи фінансову та військову допомогу та слугуючи воротами для західних поставок.

Чтобы всегда быть в курсе самого важного, читайте нас в Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top