Новини

Ціна електрики для населення й надалі залишиться без змін, — Денис Шмигаль

Наразі ситуація контрольована

Українська енергетики гідно пережила переший етап зимового періоду. Генерації для забезпечення світла і тепла в оселях громадян України достатньо. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Завершується перший зимовий місяць, українська енергетика проходить його успішно. Вже кілька днів поспіль знижується добовий максимум споживання. Генерації достатньо для забезпечення світла і тепла в оселях українців та для роботи підприємств», — сказав він.

Шмигаль заявив, що для побутових споживачів ціна електроенергії й надалі становитиме 2,64 грн за кВт/год. Це дозволить не збільшувати навантаження на бюджет українців під час опалювального сезону.

Глава уряду подякував свідомим громадянам і бізнесу, які вживали заходи для економії електроенергії в ті дні, коли в цьому була потреба.

Шмигаль поінформував, що за останній тиждень Україна двічі надавала аварійну допомогу Польщі, приймаючи додатковий обсяг електроенергії.

Він висловив сподівання на зворотну підтримку партнерів по ENTSO-E в разі потреби.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top