Новини

Боррель анонсував зустріч по світу в Україні

Тільки Росія може зупинити це, Росія почала це, і Росія має це закінчити

Верховний представник ЄС із зовнішньої політики та віце-президент Європейської комісії Жозеп Боррель заявив, що «ведеться робота» над зустріччю «високого рівня» з питань миру в Україні. Про це Жозеп Боррель сказав під час виступу в місті Сантандер, пише Europa Press.

За словами топ-дипломата ЄС, нова зустріч для обговорення «формули світу» України може відбутися під час тижня найвищого рівня Генеральної асамблеї ООН наприкінці вересня.

«Тільки Росія може зупинити це, Росія почала це, і Росія має це закінчити», — сказав Боррелл у понеділок на прес-конференції.

Як стверджує дипломат, зустріч стане продовженням мирного саміту, що відбувся у місті Джидда у Саудівській Аравії на початку серпня за участю «понад 40 країн», включаючи Китай, і яка, за словами Борреля, була «ще одним кроком уперед». Україна має змусити міжнародне співтовариство чинити тиск на Росію, щоб вона припинила війну.

Крім цього, Боррель у черговий раз підкреслив, що Євросоюз продовжуватиме підтримувати Україну.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top