Новини

Блінкен прокоментував ймовірну атаку безпілотника на Кремль

США

Москва звинуватила Україну у нічній атаці безпілотників на Кремль

Держсекретар США Ентоні Блінкен прокоментував твердження російських офіційних осіб щодо нібито атаки безпілотника на Кремль.

У середу, 3 травня, Москва звинуватила Україну у нічній атаці безпілотників на Кремль, назвавши інцидент замахом на президента Володимира Путіна. Держсекретар США Ентоні Блінкен прокоментував заяву Кремля, повідомляє The Guardian.

Ентоні Блінкен заявив, що США не можуть підтвердити повідомлення Росії про те, що Україна рано вранці в середу спробувала завдати удару за допомогою безпілотника по Володимиру Путіну.

У відповідь на запитання журналіста про достовірність повідомлень, він сказав: «Я бачив повідомлення, я просто не можу їх підтвердити будь-яким чином. Ми просто не знаємо. По-друге, я б усе, що походить від Кремля, ділив на два».

Коли його запитали про позицію США щодо будь-яких можливих атак України на Росію, він відповів: «Це справа України, які рішення вона приймає, щоб захищати себе».

Видання CNN з посиланням на анонімне джерело повідомляє, що в уряді США ще працюють над оцінкою претензій Росії і ще не підтвердили твердження Кремля про те, що Україна намагалася вбити Путіна.

«Що б не трапилося, завчасного попередження не було», — додав інший поінформований співрозмовник, зазначивши, що влада все ще намагається з’ясувати, що саме сталося.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top